"Araştırmalarınızı severek ve detaylandırarak yaptığınız zaman bilgiler size doğru koşar."

BİTKİ KARIŞIMLARI NASIL HAZIRLANMAKTA?

Karışıma girecek bitkilerin seçimi; Kanserin bulunduğu hücre ve organa, kişinin yaşına, erkek ve kadın olmasına, bitki aktif bileşenlerine bağlı olarak değişen, data destekli bir bilgisayar programı ile ‘Karışım Çayı’ oluşturulmaktadır. Doğru hazırlanmış bitkisel karma bir çay ancak kişiye kanser ile olan mücadelesinde iyi bir destek olabilir. Vücudumuz yaşayan ilginç bir kimyasal organizasyondur. Vücudun kanserden kurtulması, iyileşme sürecini yeniden başlatabilmesi ve kazandığı sağlığı sürdürebilmesi vücuda sunulan bütüncül doğal kimyasallara büyük oranda bağlıdır.

Bitkilerin aktif bileşenleri, datalara dönüştürülmeden kanseri bloke edebilecek etkili bitkisel çaylara ulaşılması mümkün değildir.

Bunu açıklamak isterim; ”Bağışıklık sistemini koruyan ve destekleyen bitkilerden sadece 49 adedini ele alalım. Bu bitkilerden 6 adedi ile fonksiyonlu iyi bir karışım çayı hazırlayalım. 6 Adet bitkiden oluşan karışım çayını hazırlamak ilk bakışta çok kolay gibi gözükmesine karşılık, matematiksel olarak 14 milyona yakın farklı karışım çayı olasılığı elde edilir ki, bu karışımlardan hangisi sizin için şifadır? Burada 49 ve 6 sayısı özellikle seçilmiştir. Bu sayılar sayısal loto sayılarıdır. ((49*48*47*46*45*44) / (6*5*4*3*2*1)) = 13 983 816.

Doğada bugün için tehlikesiz kullanılabilme özelliğine sahip yaklaşık olarak 1100 adet ot/bitki olduğu düşünüldüğünde, ideal karışıma çok sınırlı sayıda bitki alımı bile devasa boyutta bir olasılık içerdiği kolaylıkla görülmektedir. Kaldı ki; Anadolu’da yetişen ve halk arasında sadece ‘Kekik’ olarak isimlendirilen Thymus ve Origanum cinsi tür ve alt türlerin sayısı bile 49’un çok üstündedir.

Videolar (İzlemek istediğiniz videonun resmine tıklayınız))