"Araştırmalarınızı severek ve detaylandırarak yaptığınız zaman bilgiler size doğru koşar."

KANSERI KÜÇÜLTMEK MÜMKÜN

Bugün, tıpta yapılan yaygın uygulama insan vücudunda görülen her bir semptoma bir hastalık ismi verilmektedir. Aslında, binlerle ifade edilen farklı özelliklerde hastalık yoktur, sadece görevini yeterince yapamayan hücrelerden dolayı savunma sisteminin zayıflaması ve buna bağlı görülen semptomlar ile görevini kötüye kullanan hücrelerin oluşturduğu semptomlar olarak sınıflamanın yapılması daha doğru olur.

Görevini kötüye kullanan hücrelerin oluşturduğu semptomların başında hiç şüphesiz ki kanser gelmektedir. Vücutta birikmiş olan toksik maddeler hücrelerin görevlerini yanlış ve kötü yapmalarını teşvik etmekte, buna savunma sisteminde bir zayıflığın eklenmesi durumunda kanser oluşumu başlamaktadır.

Vücutta birikmiş olan “Toksik Mevduat”ın (TOM) azaltılması, “Yanlış Gıda”nın (YAG) düzeltilmesi ile kanseri küçültmenin her zaman mümkün olduğunu gördüm. Kanserin sonlandırılmasında kişiye özel doğal bitkilerin sinerjik etkili harmanlama yapılmasının çok önemli olduğunu fark ettim.

Evli iki kız kardeşimden biri 26 yaşında kanserden, diğeri 44 yaşında kalp krizinden yaşamdan erken ayrıldılar. Pek çok bilgiyi iki canımı kaybettikten sonra acıdan öğrendim. Ardından babam ve eniştem kanser oldu. Bugün babam ve eniştem kanserden kurtulmuş durumdalar. Yaşam ortamının düzeltilmesi, gıdanın fonksiyonlu formüle edilmesi ile kanserden korunmanın, kurtulmanın mümkün olduğunu gördüm.

Kanserin isabet etmesinde; %10 genetik, %40 Yaşam Ortamı (YO), %50 Yanlış Gıda (YAG) kombinasyonu olduğunu söyleyebilirim. Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak konusu iyi yönetemediği için hastaneler sürekli dolu, pek çok kişi tam sağlığını kazanmaktan öte, ilaçlarla bir yaşamı sürdürür durumdadır.

Tıbbi araştırma sonuçları (in vivo/vitro) ve doğal bitki kimyası denizinde 11 yıldır yüzmekteyim. Yanlış Gıdanın (YAG) düzeltilmesi ve bünyemizdeki Toksik Mevduatın (TOM) azaltılmasıyla pekâlâ “Kanseri Küçültmek Her Dönem Mümkün” diyorum.

Süleyman GÖNÜLKIRMAZ
Ziraat Mühendisi

Videolar (İzlemek istediğiniz videonun resmine tıklayınız)