"Araştırmalarınızı severek ve detaylandırarak yaptığınız zaman bilgiler size doğru koşar."

OTEVİ’NİN KONSEPTİ NEDİR?

Evli iki kız kardeşimden biri 26 yaşında kanserden, diğeri 44 yaşında kalp krizinden yaşamdan erken ayrılmasının ardından babam ve eniştem 2006 yılında kanser oldu. Babam ve eniştem için sonuç alabileceğim bir şeyler yapmalıydım. Kanser ile sadece hekimlerin savaşması yeterli olmuyor/olamıyordu.

Kanserle savaşa aklımızla bizde girmeliydik, öyle de yaptık. Bitki kanser ilişkisini kapsayan, metastazı sınırlayan bilimsel araştırmaları (in vivo-vitro) sayısallaştırdık. Kanserin niteliğine göre bitkileri seçerek harmanladık. Bugün babam ve eniştem kanser yönü ile oldukça sağlıklılar. Kansere karşı elde ettiğimiz başarıda, formüle ettiğimiz bitkisel çayın katkısı büyüktür.

Bağışıklık sisteminin kansere karşı iyi görev yapmasını sağlayacak etkili bitkileri belirleme ve bitkileri yaşamımıza koyarak kanserden her zaman bir adım önde olmamızın mümkün olduğunu öğrendim. Başarımızdaki ‘sır’, bitkiler iyi harmanlandığı zaman doğal bileşenlerinden dolayı inanılmaz bir ‘sinerjistik etki değeri’ kazanmış olmasıdır.

Bitkilerin kansere (anticancer) ve tümöre (antitumor) karşı etkili doğal kimyasalları, kanser oluşumunu başlatabilecek hücreleri sınırlamaları (anticervicaldysplasic), kanser durdurucu özelliği (cancerostatic), tümör hücrelerinin gelişimini önlemesi (antineoplastic), metastazı sınırlandırması (antimetastatic), kanser önleyici yapısı (cancer-preventive), antioksidan (antioxidant) kapasite (IC50) değerlerini formüle ederek, kişiye özel bitki çayı hazırlanmakta ve kanserden bir adım önde olmak isteyenlere sunmaktayız.

OTEVİ’nin temel konsepti, Kanseri yaşamış ve yaşamakta olan kişilere bilimsel araştırmalar (in vivo/vitro) ile etkinliği belirlenmiş doğal bitkilerden ‘Özel Çaylar’ oluşturarak “Kanserden her zaman bir adım önde olmamızın mümkün olduğunu göstermektir.”

Videolar (İzlemek istediğiniz videonun resmine tıklayınız))